Gabinet akupunktury i medycyny wschodniej
Twoje zdrowie w dobrych rękach

Opinia pacjentów

1. Opinia

W 3 r. życia córka zaczęła się moczyć w nocy. Przez okres 12 lat leczyłam dziecko w poradni nefrologicznej, u neurologa, psychologa oraz w por. urodynamicznej w Dziekanowe Leśnym niestety bezskutecznie. W 2009 roku zaczęłam córkę leczyć w Warszawie przy ul. Noakowskiego 8/5 zastosowano leczenie serią akupunktury, już po drugiej akupunkturze córka przestała się moczyć. Na dzień dzisiejszy dziecko jest już zdrowe i najważniejsze, że nie musi ograniczać picia płynów, a w nocy bez problemu wybudza się aby oddać mocz.
Beata W., Płock, 14.05.2010

2. Opinia

W lipcu 2006 r. zostałem wypisany ze szpitala po 5-cio tygodniowym pobycie i wyleczeniu posocznicy, po otrzymaniu ok. 130 kroplówek z antybiotykiem. Po leczeniu szpitalnym byłem
bardzo osłabiony – każdy wysiłek wywoływał szybkie męczenie i pocenie, miałem bóle głowy, uderzenia gorąca na twarz, wędrujące bóle w różnych miejscach ciała, ciągle uczucie senności.
W sierpniu rozpocząłem leczenie w Gabinecie przy ul. Noakowskiego 8-5, dwie serie zabiegów akupunktury. W miarę upływu czasu czułem jak wracają mi siły, a dolegliwości ustępują. Szczególna była reakcja na pierwszy zabieg akupunktury – poczułem jakby powrót ok. 50% utraconych sił.
Obecnie, po zakończonym leczeniu, swój stan zdrowia oceniam na taki jak przed chorobą, przypisując to zastosowanej wobec mnie metodzie leczenia
Juliusz R., Warszawa, 14.11.2006

3. Opinia

Korzystam z pomocy gabinetu akupunktury. Zastosowana metoda leczenia dała w moim przypadku bardzo pozytywną reakcję organizmu. Były to przewlekłe schorzenia okolić kręgosłupa powstałe w wyniku dawno odbytej kontuzji. Dotychczasowe metody leczenia nie przyniosły pozytywnych skutków. Akupunktura plus zabiegi stosowane w/w gabinecie powodują wyraźną poprawę stanu mojego zdrowia.
Andrzej K., Warszawa, 08.2004r.

4. Opinia

Jestem bardzo wdzięczne p. Doktorowi ze skuteczną pomoc. Moje dolegliwości związane z bólem kręgosłupa ustały. Zapalenie dróg moczowych zostało wyleczono potwierdzone badaniem moczu.
Beata P., Warszawa 18.08.2004r.

5. Opinia

Od kilkunastu lat korzystam z gabinetu medycyny wschodniej ARUMED. Uniknęłam dzięki temu rutynowych kuracji antybiotyków, które zawsze rujnowały moje samopoczucie na długi czas. Kuracja dr. Cerena z zastosowaniem akupunktury i baniek, masaży nie daje ubocznych działań szkodliwych dla zdrowia i szybkim tempie likwiduje problemy zaziębień, infekcji, stanów zapalnych. Obecnie przechodzę kurację akupunkturową na astmy oskrzelowej z bardzo dobrym rezultatem.
W przeszłości, wielokrotnie kuracje w Gabinet ARUMED pomogły mi radykalnie w leczeniu neurologicznych dolegliwości.
Artysta plastyk Jolanta Owidzka, Warszawa, 15.11.2011

6. Opinia

Jestem bardzo zadowolona z kuracji. Zabiegi akupunkturowe wyregulowały pracę moich narządów wewnętrznych (żołądek, wątroba), uodporniły mnie i wzmocniły. Przez całą zimę nie chorowałam i nie straciłam głosu choć mówię bardzo dużo.
Jestem pełna szacunku i uznania dla Pana Doktora za kompetencje zawodowe, skuteczność terapii, ogromną wiedzą i profesjonalizm. Polecam Pana Doktora swoim znajomym.
Anna Wawryniuk, Warszawa

7. Opinia

Od kilkunastu lat korzystam z gabinetu medycyny wschodniej ARUMED. Moim zdaniem przyjmują w nim najlepsi lekarze, jakich spotkałam,  konkretni,  życzliwi, troszczą się o pacjenta jak o kogoś bliskiego, wręcz jak o członka rodziny. Jest to jeden z nielicznych gabinetów lekarskich w którym nie obowiązuje limit czasu przeznaczony dla pacjenta. Podczas wizyty Pan doktor bada pacjenta, wnikliwie sprawdza całą dokumentację choroby i analizuje wyniki badań. Profesjonalnie i przystępnie odpowiada na wszystkie pytania. Nigdy nie ingeruje w terapię stosowaną równocześnie przez lekarza konwencjonalnego. Zanim trafiłam do gabinetu przez wiele lat leczona byłam środkami farmakologicznymi na refluks żołądkowo/przełykowy - z miernym skutkiem. Zastosowane przez Pana doktora zabiegi, głównie akupunktura, uregulowały pracę przewodu pokarmowego i znacznie mnie wzmocniły, a leki przyjmuję jedynie doraźnie, w sytuacji, gdy zaszaleję i pozwolę sobie na odejście od zaleconej diety. Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi, dzięki niemu i profesjonalnie wykonanym zabiegom akupunktury odzyskałam zdrowie. Ewa

8. Opinia

Cierpię na zwyrodnienie kręgosłupa lędźwiowego, gdy wszystkie farmakologiczne środki zawiodły udałem się do gabinetu ARUMED. Po serii zabiegów bóle ustąpiły i mogłem przestać brać leki przeciwbólowe, które skutecznie rujnowały mi żołądek. Pan doktor od pierwszej wizyty wzbudził moje zaufanie, polecam i potwierdzam poprzednie opinie. Pacjent  MF

9. Opinia

Byłem czynnym sportowcem, uprawiałem pięcobój i siatkówką. W wyniku ciężkich treningów narobiłem się po latach przewlekłego zapalenie    ścięgień Achillesa. Leczyłem się wieloma terażniejszymi metodami (krioterapia, zastrzyki domięśniowe, leki itd), natomiast najlepszy efekt wynikał po zastosowaniu akupunkture i leczenie termopunkture (moxa). Bardzo dziękuję zespołowi ARUMED za doprowadzenie mnie do możliwości normalnego funkcjonowanie.  Krzystof

10. Opinia

Do gabinetu ARUMED zgłosiłam się z powodu dolegliwości bólowych, pourazowych w obrębie prawego barku i dużego ograniczenia ruchowego ręki. Pół roku wcześniej złamałam szyjkę kości ramiennej i guzek większy z niewielkim przemieszczeniem. Od barku aż do łokcia wystąpił duży obrzęk i krwawe wybroczyny. W najbliższym szpitalu założono mi opatrunek gipsowy na 6 tygodni, także zlecano leki przeciwbólowe. Po tym okresie zdjęcie rtg pokazało, że kości zrosły się prawidłowo, ale ból, obrzęk i wybroczyny (ręka była sina) utrzymywały się. W dalszym okresie odbyłam 3 turnusy rehabilitacji, które minimalnie poprawiły sprawność ruchową.

Minęło już pół roku od zdjęcia gipsu, a ból sie utrzymywał. Wtedy znalazłam w internecie adres gabinetu ARUMED. Po dokładnym i winikliwym badaniu i wywiadzie przeprowadzonym przez p. doktora, miałem zlecane zabiegi akupunktury, bańki i moksy, które mi bardzo pomogły w uśmierzeniu bólu i poprawie sparawności ręki.

Obecnie, po skończonej kuracji jestem wdzięczna p. doktorowi, za udzieloną pomoc i zadowolona z efektów leczenia.

Pacjentka Ewa Sieradzka, Warszawa.

11. Opinia

          Byłam leczona z powodu zapalenia nerwu trojdelnego lewego. Bardzo szybko zmniejszyło się nasilenie bólu aż do całkowitego ustąpienia.                    Jestem bardzo wdzięczna zespołowi lekarskiemu za okazaną mi tak skuteczną pomooc. 

         Pacjentka Joanna M-K, Dr. n.med. lekarz

12. Opinia

        Jestem wdzięczna lekarzem z Arumedu za przywrócenie mnie do zdrowia. Dzięki akupunkturze ustąpiły bóle kręgosłupa (w odcinku lędżwiowym,           pod łopatką i w małym palcu lewej ręki). Bóle dokuczały mi przez 7 miesięcy. Środki przeciwbólowe działały dorażnie. 10 zabiegi kriokomory też             nie pomogła. Dopiero leczenia metodami medycyny wschodniej postawiły mnie na nogi i przywróciły pełna sprawność ruchową. 

        Irena T. Warszawa

13. Opinia

       Dzięki klinice ARUMED wreszcie udało mi się rzucić palenie i to po blisko 20 latach nałogu!!! Miałem za sobą nieudane próby wspomagane                   dostępnymi na rynku lekami (także tymi na receptę) ale dopiero dzięki zabiegom akupunktury udało mi sie odstawić papierosy. Moja kuracja                   polegała na leczeniu akupunkturą klasyczną (około 10 razy po poł godzinnych zabiegów -kompletnie bezbolesnych), a także nakłuciu uszu                     (aurikulopunktura) zmniejszających praktycznie do zera głód nikotynowy oraz obniżenie nastroju i nerwowość. Kilka dni temu mineły 2 mięsiące od         ostatniego papierosa!!! Serdecznie polecam wszystkim chcącym rzucić palenie. Warto spróbować!!!

      Andrzej O. 

14. Opinia

      Do kliniki akupunktury "ARUMED" trafiłam, ponieważ zmagałem się z częstymi nawracającymi polipami w nosie i zatokach, które uniemożliwiały mi       swobodne oddychanie oraz utraciłam węch. Jedyną metodą pozbycia się ich były liczne operacje, po których polipy odrastały. Dosłownie po                   szóstym zabiegu akupunktury odzyskałam węch i poczułam wszystkie zapachy. Po całej sesji zabiegów, akurat wypadła mi wizyta kontrolna po               operacji w szpitalu. Badanie wykazało że polipy po raz pierwszy nie odrosły. Doszłam do wniosku że akupunktura pomogła. Polecam serdecznie. 

     Jolanta J, Warszawa

 

Tu są tylko niektóre z wybranych podziękowań.
 

2011 © arumed.com.pl | ul. Słomińskiego 15 lok.505 (I piętro), Warszawa |
tel: 22 825 93 96, kom. 502 97 96 65
projekt strony: WebReklama